Fotoobrazy z dvou měsíční expedice ve Švýcarsku nebo krás české krajiny, které vás vtáhnou do přírody, zatím co odpočíváte v pohodlí domova. Jsou vyráběný na zakázku do 7 pracovních dnů. Série těchto fotoobrazů je provedena ve 3 variantách:
 ■ tisk na Kapa desku se stříbrným rámem Nielsen- (tisk fotografie na satén, laminace Satin, podlep na 5mm desku Kapa plast v hliníkovém rámu)
 ■ tisk na Kapa desku s černým rámem Nielsen
 ■ tisk na malířské plátno- (malířské plátno ručně napnuté na 2cm klínový rám)
Díky jednoduchému a minimalistickému designu, je tyto obrazy velmi snadné sladit s interiérem. Tyto varianty vyhotovení jsou zvoleny tak, aby se fotoobraz v interiéru neleskl, byl lehký, zkrášlil váš domov a přinášel vám každodenní radost při pohledu na něj. 
Fotoobrazem krajiny si můžete vyzdobit obývák, kancelář nebo ho věnovat jako dárek svým blízkým. 
fotograf, photographer, praha, prague, czech republic, česká republika, canon, krajinářský fotograf, landscape photographer, europe, sněžka, snezka, inverze, inversion, clouds, oblaka, cloud, sky, sunrise, winter, trip, landscape, landscape photographer, krajinářský fotograf, krajina, příroda, picture, obraz, view, výhled, panorama, panoramatic, cold, blue, purple, yellow, snow,

Mohlo by se hodit...

Back to Top